Eskişehir Kiralık Vinç – Hakkımızda

 

Eskişehir ve çevresinde hizmet veren Durmazlar Vinç sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşteri memnuniyetini her geçen yıl biraz daha arttırmış ve sektöründe önde gelen isimlerden biri olmuştur.
Öncelikli olarak yaptıkları işlerde kaliteyi prensip edinen Durmazlar Vinç, yıllardır 7/24 siz değerli müşterilerine genç ve dinamik çalışan filosu ile kiralık, satılık, sepetli vinçler, ağır taşımacılık, yükleme, boşaltma, taşıma, nakliye, montaj, direk dikme, çatı makas, çelik konstrüksiyon, konteyner taşımacılığı, dış cephe çalışmaları ve şantiye hizmetleri vermektedir.
Her geçen gün yatırımlarına bir yenisini ekleyerek büyüyen Durmazlar Vinç araç filosuna da yeni araçlar ekleyerek müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır…

flat_construction_icon1

Hızlı Çözümler

Kalite politikamızı sizin memnuniyetinize ilk sırada yer vermekle kazandık. İşinizi işimiz gibi benimsiyor, taleplerinizi alıyor ve uygun çözümler sunuyoruz.

flat_construction_icon2

Geniş Araç Parkı

10 ton’ dan 200 Tona kadar olan Eskişehir’ de kiralık vinç hizmetlerinizi Durmazlar Vinç Hizmetleri’ nden temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

flat_construction_icon3

Uygun Fiyatlandırma

Emeğinize emeğimiz gözüyle bakıyor, işlerinizi % 100 sonuç ile sonlandırıyor, sürpriz ücretlerle karşı karşıya bırakmadan sözümüzü tutuyoruz.

Düzenli ve artan büyüme ile kiralık vinç sektöründe ki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Bunu başarabilmek için; kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten ekibimize güveniyoruz. Sektörde ki farkımız kurumsal kimliğimiz, geniş araç parkurumuz, fonsiyonel çalışma alanlarına sahip profesyonel çalışanlarımız ile ölçülebilir.