Eskişehir Vinç Kiralamada Lider bulunan Firmamız Sizlere en Uygun Fiyat Garantisi sunmaktadır.

Durmazlar vinç en teknolojik ve en yeni araç parkuru, en uzun bomlu vinçleri, en tecrübeli personel kadrosu ile prensibi müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe bir öncü bir firmadır.
.

Eskişehir Vinç - Hizmetlerimiz

Eskişehir vinç olarak kiralık vinç sektöründe geniş araç parkurumuz ve uzman ekibimizle sizlerden gelen vinç taleplerine anında cevap verebiliyoruz. Kiralık vinçlerimiz ile makine taşımacılığı,jeneratör taşımacılığı,ATM kabin taşımacılığı, cam montajları, konteyner-mobo taşımacılığı,marangoz makinaları,pvc makinaları,pres makinaları,cnc makinaları,reklam makinaları taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Makina taşımacılığında piyasada tercih edilmemizin sebebi; konusunda uzman operatörlerimiz ve her şart ve koşulda taşımayı gerçekleştirebilecek yardımcı ekipmanlarımız sayesindedir. Bizim için yapılacak işin bedelinden, önce müşterilerimizin sorunsuz ve kaliteli taşıma politikamızı onaylaması ve kendiliğinden bize referans olması önceliğimizdir. Biz taşıması söz konusu olan ürünü kendi ürünümüzmüş gibi benimseyip taşımanın sıfır hata ile gerçekleşmesi için maksimum dikkat ve önem gösteririz.Makine taşımacılığında jeneratörler,trafolar,cnc makinaları,pres makinaları,marangoz makinaları bizler için günlük rutin işler olarak görülmektedir.İşimize duyduğumuz saygı ve ehemmiyet bizi sektörde aranan,istenen firma konumunda tutmaktadır.

mobil-vinc

vinc-kiralama-hizmetleriKİRALIK VİNÇ

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap vinç, ikinci el vinç satışları ve teknik destek konusunda da asistan destek hizmeti gösteren Eskişehir Vinç , kiralık vinçler konusunda müşterilerinin taleplerine cevap vermek adına kendini sürekli yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini konusunda uzman yapabilmek adına sürekli eğitimler vermektedir. Eskişehir Vinç ‘in faaliyet gösterdiği sektörler ; kiralık vinç, kiralık platform, hiyap, makina taşıma-montajı ve demeontajı, inşaat saha çalışmaları,yutong boşaltma, cam montaj uygulamaları, elektirik, enerji, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam-organizasyon hizmetleri, konteyner taşımaindirme, elektirik direği dikme işleri gibi sıralayabiliriz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN >>>

makina-tasimaciligi

Makina Taşımacılığı

Eskişehir Vinç olarak kiralık vinç sektöründe verdiğimiz makine taşımacılığı hizmetimizi uzman ekip ve ekipmanımızla sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Makine taşımacılığı konusunda ki deneyimlerimiz bizi kiralık vinç sektöründe lider firma konumuna taşımıştır. Bizde bu deneyimlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın >>>

oto-kurtarmaOTO KURTARMA

Eskişehir Vinç Oto Kurtarma araçlarımızla , yolda arıza yada kaza yapıp mahsur kalan araçlarınızın bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesinin sağlıyoruz. Bu sayede mahsur kalan araçlar servislerde tamir edilerek eski çalışır hallerine getirilerek yola devam etmemizi sağlıyoruz. Çektiğimiz Tüm Araçlar Şirketimiz Tarafından sigortalı olarak çekilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın >>>

mobil-vincMOBİL VİNÇ

ESKİŞEHİR vinç olarak kiralık mobil vinçler alanında sunduğumuz sorunsuz hizmetler sayesinde sektöründe öncü firmaları arasında ki yerimizi korumaktayız.Kiralık mobil vinçler alanında uzman profesyonel bir ekip tarafından yaptığımız çalışmalardan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Geniş araç parkurumuz içerisinde kiralık mobil vinç, mobil vinçler ve satılık vinçler bölümünü mutlaka inceleyiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın >>>

kiralik-platformKiralık Platform

Eskişehir Vinç olarak kiralık platform ve kiralıksepetlerimiz ile yükseklik sorununu ortadan kaldırdık. Özellikle iş güvenliği konusunda gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde kiralık platform ve kiralık sepetlerimiz ile güvenle çalışma alanları oluşturuyoruz.Kiralık platformlarımızdan faydalanmak için hemen bizi arayınız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın >>>

Eskişehir Vinç olarak geniş araç parkurumuz içerisinde ki sepetli vinç araçlarımız ile kiralama hizmetleri vermekteyiz. Sepetli vinç kiralama ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizden gelen sepetli vinç kiralama taleplerini, ücretsiz keşif ekimiz ile keşfederek işinize uygun kiralık sepetli vinç aracımızı belirliyor ve gerçekleştiriyoruz.