Eskişehir Vinç , kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, mobil vinç, ( mobill crane ), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu vinç ( hydraulic mobil crane ) ürün guruplarında müşterilerine vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Eskişehir Vinç kiralık vinç hizmetlerini Küçükyalı‘da bulunan şirket merkezinden sürdürmektedir. Eskişehir Vinç kurulduğu günden beri kiralık vinç ve kiralık platform hizmetlerinin yanında çözüm ortağı firmaları aracılığıyla 300 tona kadar kiralık mobil vinç ve 80 tona kadar kiralık vinç ( hiyap ) temin edebilmektedir.

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap vinç, ikinci el vinç satışları ve teknik destek konusunda da asistan destek hizmeti gösteren Eskişehir Vinç , kiralık vinçler konusunda müşterilerinin taleplerine cevap vermek adına kendini sürekli yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini konusunda uzman yapabilmek adına sürekli eğitimler vermektedir.

Eskişehir Vinç ‘in faaliyet gösterdiği sektörler ; kiralık vinç, kiralık platform, hiyap, makina taşıma-montajı ve demeontajı, inşaat saha çalışmaları,yutong boşaltma, cam montaj uygulamaları, elektirik, enerji, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam-organizasyon hizmetleri, konteyner taşımaindirme, elektirik direği dikme işleri gibi sıralayabiliriz.

Eskişehir Vinç ‘in kiralık vinçler ve kiralık platform araçlarının tümü peryodik olarak muayene edilir, vinç operatörlerinin tamamı konusunda uzman, eğitimli kişilerden oluşmakta ve operatörlük belgelerine sahiptirler.

Ayrıca kaliteli hizmet vermenin haklı gururu ile K1 yetki belgesine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu belgeye sahip olmakla birlikte yaptığımız tüm vinç kiralama işlemlerinde yasal mevzuata uygun, kaliteli ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Vinç her alanda kendini yenilemeye devam etmektedir.